10 rokov TORTUGY

Vedeli ste , že náš vodácky zbor má už 10 rokov?

My áno a preto sme sa zúčastnili ich výročia , ktoré sa konalo túto sobotu 7.10 na Opátovských rybníkoch. Program bol prispôsobení pre každého účastníka. K dispozíii bolo Tortuga múzeum , lezenie do výšky vďaka veži postavenej z bedničiek, lukostreľba, hod so šípkami a mnoho ďalších. Pre hladných bol k dispozícii Guláš a bufet . Pre sme tých smädných bola pripravená čajovňa. Jedným z bodov programu bola aj plavba na zrekonštruovaných lodiach a ich slávnostný krst.

Na záver si naši hostitelia pripravili veľký táborák pri ktorom sme si zaspievali s hrdosťou skautskú hymnu a prebehli rôzne ceremoniáli.

Ak to môžem akciu zhodnotiť na škále od 1 do  10 dal by som im 11. Akcia bola fantastická ukázala všetkým priaznivcom čo je to skauting a čo to pre nás znamená.

Ďakujeme TORTUGA a prajeme vám aspoň ďalších 10 úspešných rokov fungovania!

Zved