Metlobal 2018

Zdravíme všetkých nadšencov metlobalu,
Západoslovenksá skautská oblasť vás pozýva na metlobalový turnaj do Piešťan, ktorý sa bude konať 12.5.2018 od 9:30.

Zúčastniť sa môžu hráči každého veku. Podmienkou je, aby družstvo bolo zložené z chlapcov aj dievčat, minimálne 7 členov v tíme. Družstvo by malo byť tvorené hráčmi jednej vekovej kategórie (napr. družstvo vĺčat a včielok). Je možné sa prihlásiť s tímom ktorý nespĺňa minimálny počet ten doplníme o potrebný počet hráčov na mieste.
So sebou si treba priniesť: metlu s drevenou rúčkou alebo plastovú inštalatérsku trubku s koncovkami. Dĺžka trubky by mala byť cca 1,2 m. Metla nemá obmedzenú veľkosť. Tiež si prineste jedlo na celý deň, voda bude zabezpečená.
Pozor ZMENA! Poplatok 2€/účastník (platí sa na mieste)
Družstvo by malo mať farebne zladené tričká.
Miesto turnaja upresníme a podrobné informácie o mieste a ako sa k nemu dostať pošleme včas kapitánovy tímu.

Registrácia tímov prebieha do 30.4.2018 tu: https://goo.gl/forms/1OxS7Dnkst9eYRd63

Tešíme sa na vás!