Komunikácia

Tím komunikácie spravuje náš web, facebook a instagram a tiež komunikuje s kontaktnými osobami zo zborov našej oblasti.

Do tímu v roku 2019 patria:
– Koordinátorka: Miška Zabadalová
– Sabina Sabová, Peťa Rubaninská, Jakub Lovrant, Alena Čierna

Oblastné holuby
Pravidelne každý mesiac posielame vodcom všetkých oddielov z našej oblasti newsletter s novinkami z našej oblasti.

Facebook a instagram
Pravidelne informujeme na facebooku i instagrame.

Rok 2018

Oblastný letáčik

Prvých troch, ktorí získajú všetkých 6 nálepiek čaká odmena! (nálepky je možné získať na oblastných akciách)

Viac info: http://zsso.skauting.sk/oblastny-letacik/

Súťaž o oblastný hrnček (jeseň 2018)

Na jeseň prebehla súťaž o hrnček s naším novým oblastným logom.

Lajkuj, zdieľaj, vyhraj (zima 2018)

Počas vianočného obdobia sme mali možnosť spoznať zopár družiniek prostredníctvom fotiek, ktoré nám zaslali. Fotka s najväčšou podporou patrí družinke Vankúše.

Zaži, odfoť, pošli (leto 2017)
Počas leta sme usporiadali súťaž o najlepšie táborové momentky, ktorú vyhrala Veronika z 80. zboru Piešťany. Všetky zapojené fotografie nájdete v tomto albume.

Rok 2016

#ŠatkaVoSvete (leto 2016)
V lete sme usporiadali súťaž, v ktorej bolo úlohou skautov odfotiť sa v lete na netradičnom mieste so svojou skautskou šatkou a poslať nám ju. Víťazom súťaže sa stali skauti z 2. zboru s touto fotografiou. Všetky zapojené fotky sú tu.