ZSSO

Komunikácia

Tím komunikácie spravuje náš web, facebook a instagram a tiež komunikuje s kontaktnými osobami zo zborov našej oblasti.

Oblastné holuby
Pravidelne každý mesiac posielame vodcom všetkých oddielov z našej oblasti newsletter s novinkami z našej oblasti.

Facebook a instagram
Pravidelne informujeme na facebooku i instagrame.

Rok 2021

-koordinátorka komunikačného tímu: Michaela Zabadalová
-členovia komunikačného tímu: Sabina Sabová, Svetlana Oružinská, Martina Špániková, Alenka Čierna, Michal Móder, Matúš Gašparík

Hlavnou úlohou komunikačného tímu je prostredníctvom komunikačných kanálov (Facebook, Instagram, Youtube, web) informovať členov oblasti o novinkách a nadchádzajúcich akciách. Každý mesiac pre vás pripravujeme newsletter s dôležitými informáciami, ktorý môžete nájsť vo svojich e-mailových schránkach. Pravidelne organizujeme na sociálnych sieťach rôzne súťaže o vecné ceny.

Za posledný rok sa nám podarilo zrealizovať 5 mesačných kvízov, v ktorých si naši sledujúci mohli otestovať svoje vedomosti v oblastiach ako je 1. pomoc, ekológia, podujatia jednotlivých zborov či zaujímavosti z časopisu Skaut. Okrem toho sme priniesli sledujúcim i možnosť pýtať sa duchovné otázky mladšej generácie. Kalendárny rok sme uzavreli tipmi na vianočné darčeky, pričom sa mohli zapojiť aj členovia oblasti, čím získali možnosť vyhrať batoh vyrobený z PET fliaš. Tiež sa snažíme zaviesť označovanie jednotlivých príspevkov ikonkami pre lepšiu prehľadnosť.

Rok 2020

-koordinátorka komunikačného tímu: Michaela Zabadalová

Hlavnou úlohou komunikačného tímu je prostredníctvom komunikačných kanálov (Facebook, Instagram, Youtube, web) informovať členov oblasti o novinkách a nadchádzajúcich akciách. Každý mesiac pre vás pripravujeme newsletter s dôležitými informáciami, ktorý môžete nájsť vo svojich e-mailových schránkach. Pravidelne organizujeme na sociálnych sieťach rôzne súťaže o vecné ceny. Tento rok sme počas karantény vytvorili novú rubriku #ZSSOodporúča s tipmi na knihy, filmy, a pod. pre našich instagramových sledovateľov. Okrem toho prebehol aj Deň so ZSSO v podaní niektorých z našich starších skautov, ktorí nám priblížili svoj každodenný život počas karantény.

Rok 2019

– Koordinátorka: Miška Zabadalová
– Sabina Sabová, Peťa Rubaninská, Jakub Lovrant, Alena Čierna

Predstavovanie tímov

Počas rok 2019 sme predstavovali všetky oblastné tímy.

Kampaň ukáž svoj rukáv

Kampaň na zameranie motivácie na osobné napredovanie.

Rozhovory s nositeľmi ocenení

Kampaň zamerané na rozšírenie povedomia o oceneniach SLSK.

Rok 2018

Oblastný letáčik

Prvých troch, ktorí získajú všetkých 6 nálepiek čaká odmena! (nálepky je možné získať na oblastných akciách)

Viac info: https://zsso.skauting.sk/oblastny-letacik/

Súťaž o oblastný hrnček (jeseň 2018)

Na jeseň prebehla súťaž o hrnček s naším novým oblastným logom.

Lajkuj, zdieľaj, vyhraj (zima 2018)

Počas vianočného obdobia sme mali možnosť spoznať zopár družiniek prostredníctvom fotiek, ktoré nám zaslali. Fotka s najväčšou podporou patrí družinke Vankúše.

Zaži, odfoť, pošli (leto 2017)
Počas leta sme usporiadali súťaž o najlepšie táborové momentky, ktorú vyhrala Veronika z 80. zboru Piešťany. Všetky zapojené fotografie nájdete v tomto albume.

Rok 2016

#ŠatkaVoSvete (leto 2016)
V lete sme usporiadali súťaž, v ktorej bolo úlohou skautov odfotiť sa v lete na netradičnom mieste so svojou skautskou šatkou a poslať nám ju. Víťazom súťaže sa stali skauti z 2. zboru s touto fotografiou. Všetky zapojené fotky sú tu.