Predstavenie tímu vzdelávanie

ČLENOVIA TÍMU KROK (RADCOVSKÝ KURZ):
Ahojte priatelia, tak došiel rad už aj na mňa. Moje meno je Katka a pochádzam zo 117. zboru sv. Františka z Assisi. Skautovať som začala, keď som mala 13 rokov. Neskôr som viedla družinu Oviec, ktoré mi vtedy natoľko prirástli k srdcu, že som sa im venovala až dokedy z nich nevyrástli šikovné rangerky. Momentálne už niekoľko rokov študujem na vysokej škole, a verím, že to prinesie dobré ovocie a raz bude zo mňa dobrá pani učiteľka ? K vzdelávaniu ma to vždy akosi tiahlo. Momentálne v skautingu práve jemu venujem najviac času. Milujem tie konce radcákov, kedy si môžem povedať, že všetka tá námaha má zmysel. A, čo robím keď mám trošku voľného času? Tak hneď bookujem lacné letenky, balím batožinu a vyrážam za novými dobrodružstvami.

Čaves, volám sa Blonďák a myslím, že je celkom jasné prečo. 😀 Som zo 117. zboru sv. Františka z Assisi z Horného Srnia (bez dĺžňa :-D) Skautujem už asi 15 rokov, prešiel som si asi všetkými vekovými kategóriami a funkciami (od nástenkára po vodcu oddielu) a momentálne som členom vzdelávacej rady ZSSO, kde pomáham organizovať radcák kROK. Okrem toho sa snažím pomáhať kde ma potrebujú a kde mi to čas dovolí.
Mimo skautingu som študent medicíny v Brne, rád pozerám seriály, hrám spoločenské a PC hry, veľmi rád čítam (hlavne Tolkiena a povinnú literatúru 😉 ) . Mám rád dlhé rozhovory nad pivom a samozrejme čas v prírode. Hej, ešte milujem volejbal 😀 Rád spoznávam nových ľudí a teším sa na stretnutie s vami! 😀

Ahojte, na skaute ma volajú Baruš/ka. Moje miesto skautského narodenia sa je v Piešťanoch (v mojom meste snov). Skautingu sa venujem 6 rokov, vystriedala som medzi tým 3 družiny a aktuálne v našom zbore pôsobim ako zástupkyňa oddielovej vodkyne a robím všetko možné aj nemožné čo je treba a kde ma treba. ? Na oblastnej a národnej úrovni sa zapájam do vzdelávačiek ako je napr. kROK a EQ. Minulý rok sme sa mohli vidieť aj na ZapaDni. ? No, ale dosť k môjmu skautskému životu.
Som trocha psychoš – študent Psychológie. ? Milujem nočné rozhovory, špagety, prírodu, seriály, hudbu (takmer) všetkého žánru a hlavne skauting a ľudí v ňom. ❤️ Občas sa zahrám na fotografku a občas na tanečníčku. Nie som odborník skoro na nič, iba si rada zbieram vedomosti zo všetkého po kúsku. Verím, že sa stretneme ešte na veľa oblastných akcií a budeš ma mať možnosť spoznať lepšie (a naopak).

Nazdárek! Som Samo a skautujem tak približne 4 roky. Mojim zborom je 82. Zbor POLARIS, (môžeš nám dať follow na @82.polarissered) ktorý sídli v Seredi, v meste z ktorého pochádzam. Mám 18 rokov a študujem na gympli. ( takže zatiaľ nič špeciálne)
Veľmi rád sa flákam po vonku a trávim čas s kamarátmi a samozrejme moja srdcovka je cestovanie. Taktiež veľmi rád pozerám filmy ( #marvelovky❤️) a seriály ( #GOT). Okrem iného vo svojom voľnom čase radcujem mojej družine hyperaktívnych vĺčat. A aby som nezabudol, tiež veľmi rád jem??
V súčastnosti som v organizačnom tíme radcáku s názvom KROK. A ak zažiť kopu nových zážitkov a spoznať nových ľudí tak neváhaj a prihlás sa na KROK?, kde môžme spolu pokecať.

Aloha! Ja som Gentleman, ale verím že mnoho z vás ma už pozná. Som z Trnavy, mám 20 rokov, študujem na vysokej škole robotiku a kybernetiku a skautujem už 13 rokov. Rôzne sa zapájam na oblastnej úrovni a okrem toho som vodcom 3. oddielu Zlatí sokoli Trnava a členom tímu VLŠ Planéta.
Rád pozerám filmy a seriály (#Whovian), čítam knihy, hrám spoločenské a počítačove hry. Určite je ešte mnoho vecí ktoré by som vám mohol o sebe povedať, alebo nebudem to tu všetko vypisovať. Takže keď ma kdekoľvek uvidíte, neváhajte ma osloviť. ?☺

Moje meno je Šaman. Pochádzam z 2. Zboru dlhých mačiek. Skautingu sa venujem 7 rokov. Študujem. Mám rád základné životné potreby. Venujem sa hudbe a mám ju rád.

Ahojte. ? Volám sa Jany,mám 21 rokov a pochádzam z Trnavy, kde aj skautujem, takmer 13 rokov, v 2. zbore Dlhých mačiek. V rámci ZSSO som koordinátorom duchovna, čo znamená, že sa snažím nejako manažovať môj malý tím a prinášať vám vždy niečo nové pre podporu duchovna v oblasti. Okrem toho ma môžete stretnúť na oblastných radcovských kurzoch, kde som členom realizačného tímu. Mimo ZSSO som ešte zástupcom oddielového vodcu skautského oddielu a v rámci zboru pomáham organizovať rôzne akcie a mám na starosti hrad Biely kameň v rámci projektu Odklínanie hradov. Veľmi rád taktiež pripravujem hry, etapovky a zaujímam sa o viazané stavby. No a mimo skautingu som študentom na Strojnej fakulte ČVUT v Prahe, čo znamená, že často cestujem. Okrem skautingu sa venujem ultimate frisbee a medzi moje záľuby patrí technika, ale aj história, varenie či pečenie, uzly, čítanie fantasy a sci-fi a spoločenské hry. Ak vás zaujíma niečo ohľadom duchovna, alebo čohokoľvek iného, napíšte, rád vám odpoviem. ✍??

Moje civilné meno je Robo, skauti ma volajú brat K. V tom jednom písmene sa ukrýva veľa zo mňa. Som Kuchár na skautských akciách, Kňaz v každodennom živote, Kamarát a … Mám 32 rokov a v rámci úrovni sa snažím byť nápomocný tam, kde to potrebujú. Som oddielovým vodcom 1. Oddielu včielok a vĺčat Dvorníky a členom tímu VLŠ Planéta. Medzi moje záľuby patrí chovateľstvo – na fare mám včely, stádočko oviec a tri vietnamské prasiatka … teda zatiaľ sú tri  . Okrem toho sa rád vŕtam v „skautskom duchovne“. b.K.

ČLENOVIA TÍMU PRVÁ POMOC:
Čaute, som Tanitan zo 117.tky. Pred 15 rokmi som bola na svojom prvom tábore, čiže v skautingu som prakticky vyrástla. Dnes ma môžete stretnúť na 8-hodinovom kurze 1. pomoci alebo v kuchyni kROKu. Inak skôr v Brne, kde študujem medicínu. Rada cestujem, leziem a chodím po horách. Vysoko v horách, na výletoch či v zahraničí s kamarátmi skautmi, to je pre mňa značka ideál! ?

Čawte ?, volám sa Betty, som členkou 80. zboru Ginko Piešťany. ? Ku skautingu som sa dostala pred siedmimi rokmi ako táborový zdravotník, a tá prvá pomoc sa so mnou odvtedy tiahne ďalej ??. Medzi moje záľuby patrí tanec, knihy, divadlo a spoločnosť dobrých ludí ❤️?