ZapaDni

A už je to konečne tu! Blíži sa dlhoočakávaná akcia Západoslovenskej skautskej oblasti a to jedinečná víkendová akcia ZapaDni 2018. Určite máš na jazyku veľa otázok, tak dovoľ, aby sme ich odpovedali za teba:

Uf, ale čo sú to vlastne tie ZapaDni? Veď predsa, víkend plný zábavy, zážitkov, nových kamarátov, príležitostí ponúkaných našou oblasťou, hier, workshopov, skvelého programu, ale hlavne skautingu.

Pre koho sú určené? V našich radoch privítame všetkých skautov a skautky vo veku 11+.

Kedy a kde sa ZapaDni konajú? Naše Západoslovenské skautské dni sa budú konať na Základnej škole v Považanoch počas magického dátumu 21.-23.9. Príďte spolu s nami ovládnuť školu skautingom!

Wau, na tejto akcií rozhodne nemôžem chýbať, ako sa môžem prihlásiť a aká bude cena? Prihlasovanie bude spustené už 15.4, tak sa nezabudni dohodnúť s kamarátmi, aby sme sa na akcií zišli čo v najväčšom počte. Ak sa prihlásiš v máji alebo júni, budeš to mať za 12 eur. Určite sa budeš môcť prihlásiť aj neskôr (až do naplnenia kapacity!), ale dlho nad tým nepremýšľaj a prihlás sa čím skôr. Ušetríš tak pár drobných, napríklad na niečo chutné v čajovni 🙂

Kde sa dozviem viac informácii? Na našej oblastnej webstránke zsso.skauting.sk/zapadni . Garantujeme, že kliknutie neoľutuješ. Nájdeš tam aj iné najčastejšie otázky a odpovede, plus aj tím, ktorý sa na organizácii akcie podieľa. Tak sa aspoň môžeš dozvedieť, kto pre teba organizuje túto úžasnú akciu a na koho sa môžeš v prípade potreby obrátiť.

Môžem nejako pomôcť pri organizácii tejto super akcie? Samozrejme, že môžeš. Vlastne aj hľadáme dobrovoľníkov. Ak teda máš viac ako šestnásť rokov, ochotu pomáhať, záujem priučiť sa niečomu novému, neváhaj a vyplň si prihlášku pre dobrovoľníkov. V skratke, ide o pomoc pri organizácii programu, technickom zabezpečovaní alebo v čomkoľvek inom, skrátka tam kde bude treba. Ale nemusíš sa báť, určite sa nájde aj čas, kedy si stihneš užiť skvelý program. Plusom môže byť aj zvýhodnená cena pre dobrovoľníkov, teda 5 eur. A ak sa bojíš, že sa nenájde žiadna úloha pre teba, neboj sa do prihlášky napísať, v čom by si nám rád/rada pomohol/pomohla. Bonusom je aj skvelé tričko, ktoré dostaneš za svoju ochotu.

Tešíme sa na teba!

Akciu sponzorujú: