Čo nezabudnúť doma?

• spacák, karimatku
  • baterku/čelovku
  • prezuvky (s bielou podrážkou! – budeme kontrolovať, tak prosím, na toto naozaj dbajte)
  • oblečenie do vnútra i von
  • rovnošatu (ak nemáš rovnošatu, nezabudni na šatku)
  • kartičku poistenca, skautský preukaz
  • KPZ
  • malé vreckové (pre účastníkov bude pripravený bufet i čajovňa)
  • večeru na piatok
  • vedomosti zo skautskej teórie i praxe
  • zápisník a písacie potreby (môžu sa ti zísť pri aktivitách, ktoré sme si pre teba pripravili)
  • kamarátov z tvojej družiny (čo tak spolu odprezentovať činnosť vášho zboru?)
  • a samozrejme, dobrú náladu

Kedy s úsmevom prísť/ so slzami odísť?

Presné príchody a odchody zverejníme už čoskoro.

Ako sa dostanem na ZapaDni?

Viac informácii o spôsoboch dopravy doplníme čoskoro.

Ako odprezentovať svoj zbor?

Ako iste viete, na ZapaDni bude možnosť odprezentovať váš domovský zbor. Ale ako taká prezentácia bude vyzerať? Čo je potrebné si pripraviť?

To ako riadne predstaviť svoj zbor sa dozviete už čoskoro!

Bude v programe zaradená omša?

Samozrejme, nemôžeme zabudnúť ani na duchovný rozvoj našich účastníkov. Pre záujemcov bude preto pripravená nedeľná omša. Avšak ak si na omšu ísť nepraješ, budeme to určite rešpektovať.

Nočný kľud

Nočný kľud na akcií začína odbitím polnoci a končí sa budíčkom. Ale nebojte sa. Neznamená to, že musíte v tichosti spať v svojich izbách. Naša čajovňa bude otvorená do druhej rána a vy rozhodne nemusíte už o polnoci spať. Ak budete chcieť, nebudeme vám brániť. Ak si budete chcieť užívať nočného života, môžete. Podmienkou je však dodržiavanie tichosti počas nočného kľudu.

Môžem nejako pomôcť pri organizácii tejto super akcie?
Samozrejme, že môžeš. Vlastne aj hľadáme dobrovoľníkov. Ak teda máš viac ako šestnásť rokov, ochotu pomáhať, záujem priučiť sa niečomu novému, neváhaj a vyplň si prihlášku pre dobrovoľníkov. V skratke, ide o pomoc pri organizácii programu, technickom zabezpečovaní alebo v čomkoľvek inom, skrátka tam kde bude treba. Ale nemusíš sa báť, určite sa nájde aj čas, kedy si stihneš užiť skvelý program. Plusom môže byť aj zvýhodnená cena pre dobrovoľníkov, teda 5 eur. A ak sa bojíš, že sa nenájde žiadna úloha pre teba, neboj sa do prihlášky napísať, v čom by si nám rád/rada pomohol/pomohla. Bonusom je aj skvelé tričko, ktoré dostaneš za svoju ochotu.

Čo všetko v sebe zahŕňa cena?

Všetky informácie o cene a poplatkoch doplníme čoskoro.

Máš ďalšie otázky? Neváhaj sa spýtať!

Svoje otázky nám napíš na náš mail zsso@skauting.sk . S radosťou ti na ne odpovieme a neskôr ich doplníme do sekcie otázok a odpovedí, aby sme odpoveďou mohli pomôcť aj ďalším účastníkom.