Informácie

KTO?

→ skauti a skautky vo veku 11+

ČO?

→ Víkend plný zábavy, zážitkov, nových kamarátov, príležitostí ponúkaných našou oblasťou, hier, workshopov, skvelého programu, ale hlavne skautingu.

AKO SA ZAREGISTROVAŤ?

→ Registrácia bude spustená už 15. apríla. Dohodni sa dovtedy so svojimi kamarátmi, aby sme sa na akcií zišli v čo najväčšom počte. Čím skôr sa totiž zaregistruješ, tým lepšie pre teba. Cena sa bude postupne zvyšovať tak neprepásni príležitosť ušetriť pár drobných do čajovne.

A ČO CENA?

→ Cena pre účastníkov je 12 eur. A ak si ešte stále nebudeš istý/á či sa zúčastníš, registruj sa do júla, kedy sa cena ešte môže zvyšovať alebo miesta zaplniť. O túto akciu predsa nemôžeš prísť.

→ Cena pre dobrovoľníkov je 5 eur. Bližšie informácie o dobrovoľníctve sa dozvieš v sekcií FAQ.

AKÝ BUDE PROGRAM?

→ Úlomky programu budeme zverejňovať postupne, stačí sledovať našu webstránku a sociálne siete.

→ Na zvyšok si budete musieť počkať, ale môžeme vám garantovať, že bude stáť za to.

SPONZORI:

• Trenčiansky samosprávny kraj