ZSSO

Tím ZapaDni

Juraj Haládik – Pytón
člen 80. zboru Piešťany
funkcie: oddielový vodca a zástupca oblastnej vodkyne
K skautingu som sa dostal pred 15 rokmi. Začínal som ako vĺča, následne som prešiel k skautom, po pár rokoch sa zo mňa stal podradca, neskôr radca družiny Drakov. Zúčastnil som na Kormidelníckom kurze v roku 2009 a o rok neskôr na lesnej škole SELŠ. Ako vodcovský projekt som založil oddiel v obci Potvorice, kde sme sa z Piešťan presťahovali. V roku 2012 som absolvoval Lanovkový kurz od ROK a to leto som využil skúsenosti na Stredoeurópskom jamboree na Slovensku, kde som robil lanovku. Robím doteraz inštruktora na lezeckom a lanovkovom kurze.
Čo sa týka mojich záľub, tak okrem skautingu je to, jaskyniarstvo, lezenie, turistika, modelovanie pre Park miniatúr v Podolí,  pozeranie seriálov…
S nápadom oblastných skautských dní som prišiel asi pred dvoma rokmi, no kvôli iným prioritám v oblasti nebol na to čas. V tejto akcii vidím veľký potenciál a príležitosť pre oblasť sa posunúť na nový level. Dá nám príležitosť lepšie spoznať zbory a ich členov, nadviazať spoluprácu a zažiť skauting vo veľkom.
Mojou úlohou je akciu koordinovať.

Alica Štefánková – Alis
Ahojte, som Alis zo 117.zboru sv. Františka z Assisi z Nemšovej. V zbore sa venujem oddielu včielok a po novom som aj členkou lídersko-rangerskej školy Vulkán. Pri organizácii Zapadni mám na starosti registráciu účastníkov. Tak neváhajte a vyplňte našu prihlášku.

Barbora Melicherová – Baruška
Zdar!
Volám sa Baruška a pochádzam z Potvoríc, no mojím druhým domovom je 80. zbor Ginko Piešťany. Skautujem už 5 rokov a tretí rok vediem družinu mladších skautiek. Od začiatku septembra zastávam funkciu zástupcu oddielovej vodkyne a mám za sebou absolvovanú lídersko-rangerskú školu Stromorast. Prestať vzdelávať sa určite nehodlám, a preto som sa prihlásila na vodcovskú školu Planéta.Tiež mi bolo tento rok udelené ocenenie Skaut roka v kategórií radca. 🙂 Mojou úlohou na ZapaDni je celková administratíva, takže ak sa prihlásite, tak pravdepodobne budem jedna z tých, čo budú s vami komunikovať a písať vám maily s potrebnými informáciami. 😉

Ondrej Haládik – Ondro
Zdar, volám sa Ondro a som z organizačného výboru, na starosti mám vedomostné súťaže a pravdepodobne aj cestovateľské prezentácie. Som z 80. zboru Ginko Piešťany. Študujem históriu na Univerzite Komenského v Bratislave a veľmi ma baví cestovanie, či už reálne alebo virtuálne (google maps).

Daniel Ševčík – Kapitán
Volám sa Daniel Ševčík. Študujem na Gymnáziu Ľ. Štúra v Trenčíne. Môj domovský zbor je 87. zbor Bufinky Trenčín, kde skautujem už 6 rokov, z toho rok a pol radcujem. Mám rád kvalitnú hudbu, ruštinu, turistiku, cestovanie, ringo, lyžovanie… a samozrejme skauting. V organizačnom tíme ZapaDni mám na starosti propagáciu.

Sabina Sabová – Saba
Volám sa Saba a som z Dubnice nad Váhom, kde už šiestym rokom skautujem v 52.zbore sv.Juraja. Študujem na pedagogickej škole v Trenčíne a popri tom sa snažím vtesnať do svojho voľného času čo najviac mojich obľúbených aktivít. Veľmi rada píšem príbehy, fotím, čítam, pozerám seriály a filmy, skúšam robiť grafiku, varím, tancujem… Nezabúdajme však na skauting, kde už tretím rokom aktívne vediem družinu včielok, riešim propagáciu zboru, organizujem verejnoprospešné projekty, spravujem zborovú webstránku i družinový web, rovnako tak aj sociálne siete ako Instagram a Facebook. V roku 2015 som absolvovala Kormidelnícky kurz a tento rok som účastníčkou lídersko-rangerskej školy Vulkán. A nakoniec som aj členkou organizačného výboru Zapadni, kde sa venujem najmä propagácii, workshopom a pár ďalším aktivitám, ktorých budete svedkom, keď sa na akciu prihlásite. Tak na čo ešte čakáte?

Henrik Drozd

Nazdar, ja som Henrik z 80.Zboru Ginko Piešťany. Medzi moje záujmy patrí skauting, cestovanie, workout, rugby a hra na gitare. V mojom zbore som radcom 2 družín: jedna je skautská a druhá vlčiacka. Na oblastnej akcií vymýšľam aktivity a podľa mňa je to super príležitosť na spoznanie nových ľudí z celej oblasti a podozvedanie sa nových informácií o ostatných zboroch. A samozrejme, super program k tomu. Tak sa neváľaj doma na gauči a rozhodne príď 😉

Martin Bachár

Ahojte, volám sa Martin. Mám 20 rokov a som členom 80. zboru Ginko Piešťany.  V skaute pôsobím už osem rokov. Polovicu z tejto doby ako podradca v 2. oddieli Potvorice. Počas pripravovanej akcie bude mojou úlohou zabezpečiť materiál a techniku. Svoj voľný čas rád trávim v okruhu kamarátov a rodiny. Medzi moje hobby patrí počúvanie hudby, elektrotechnika, turistika a výlety, z ktorých si vždy odnášam nové a nezabudnuteľné zážitky. Túžiš tiež po nových zážitkoch a skúsenostiach? Urob prvý krok, vyplň prihlášku a zúčastni sa dní plných aktivít  a zábavy. Tešíme sa na Teba!

Viktória Faktorová
Ahoj, volám sa Viki a som z 52.zboru sv.Juraja v Dubnici nad Váhom. Skautujem už 5 rokov a nič lepšie sa mi v živote nestalo. Tento rok vediem novú družinku včielok, ktoré sú skvelé. Milujem im vytvárať program a celkovo vytvárať program na tábory, chaty a výlety. Som študentkou Gymnázia v Dubnici nad Váhom a ďalej by som chcela študovať cestovný ruch, čo mi napadlo práve vďaka skautingu. Zbožňujem turistiky a cestovanie ako také. Mojou úlohou na ZapaDni je propagácia akcia akcie a môžem vám povedať, máte sa na čo tešiť. Tak, ak rozmýšľate, či sa zúčastniť, odpoveď je jasná! Samozrejme, že áno 🙂
Filip Šefara – Stein
Záujmy: príroda, fotografovanie, autá, futbal
Zbor: 2.zbor Dlhých mačiek, Trnava
úloha v zbore: oddielový vodca
úloha na zraze: technické zabezpečenie akcie (predlžovačky, PC, projektory a pod.)