Hľadáme Rozvojára a Duchovnú spojku

Do novej oblastnej rady hľadáme dobrovoľníka/dobrovoľníčku na zastávanie funkcie oblastného rozvojára a duchovnej spojky. Podieľaj sa s nami na budovaní spoločnej vízie.

Úlohou rozvojára ZSSO:

• koordinovať rozširovanie skautingu do nových lokalít a zakladanie nových zborov a oddielov;
  • poskytovať podporu novovzniknutým jednotkám a existujúcim zborom;
  • komunikovať a koordinovať stretnutia so zbormi;
  • koordinovať oceňovanie v oblasti;
  • zúčastňovať sa stretnutí oblastnej rady
  • zúčastňovať sa stretnutí Rady pre rozvoj Slovenského skautingu a komunikovať s ňou.

Ako veľa času to zaberie?

• záleží od tvojich časových možností. Ak si vieš nájsť hodinku týždenne tak je to viac než dostačujúce.

Úlohou duchovnej spojky:

• koordinovať duchovné aktivity v oblasti (duchovné zamyslenia, duchovné aktivity… );
  • zúčastňovať sa stretnutí oblastnej rady;
  • koordinácia Betlehemského svetla;
  • zúčastňovať sa stretnutí Rady pre duchovno Slovenského skautingu a komunikovať s ňou.

Ako veľa času to zaberie?

Ak ťa to zaujalo neváhaj sa nám ozvať na kralovicpk@gmail.com alebo na @skautZSSO