Odstúpenie oblastnej vodkyne

Odstúpenie oblastnej vodkyne

Milé skautky, milí skauti, milá oblasť!

Si mojím prvým dieťaťom… naozaj, do budovania ZSSO som dala toho veľa a som veľmi šťastná, že som našla ľudí, ktorým na nej záleží rovnako ako mne. Som šťastná, že sa nám podarilo poskladať tím, že sme usporiadali mnohé skvelé akcie, že som mnohých z vás spoznala. Znie to trochu pateticky :D… Nemôžem tu v tejto nostalgii nespomenúť s.Ariel (88.zbor), nebyť jej, neviem, či by som sa do tejto skúšky pustila.

Časom sa mi však narodili deti ešte dve a ony a ďalšie rodinné situácie ma zaviali niekam trochu inam. A tak som sa rozhodla odstúpiť z pozície oblastnej vodkyne. 5 rokov práce za mnou, verím, že výsledok vidno.

Mám skvelého nástupcu, ktorí mi posledné dva roky pomáhal s vedením, ako nikto iný, verím v jeho schopnosti a aj v to, že prinesie do oblasti zasa niečo iné, svoje.

Neodchádzam však úplne, verím v kontinuitu, a tak budem ešte rok na pozícii zástupkyne. Potom tu máme oblastné zhromaždenie a tam už uvidíme…

Verím, že pochopíte moju situáciu a veľmi dúfam, že ostaneme v kontakte a budeme sa naďalej na podujatiach stretávať (keď zase nejaké budú :))

 

So stiskom ľavice, Jane

One comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *