Predstavenie komunikačného tímu ZSSO!

Čaute, moje meno je Miška a mám v našej oblasti spolu s tímom na starosť komunikáciu. V tomto článku by sme vám radi prezradili, kto sa skrýva za všetkými tými FB a INSTA príspevkami, či článkami na WEBE. Ja osobne skautujem už niečo cez 6 rokov (takmer 1/3 môjho života), za ktorých som si stihla vyskúšať mnoho vecí od vedenia družiny, tvorby etapovky, účasti na domácich kurzoch i Jamboree. Zbor, v ktorom som vyrastala je @ginko_pn a práve vďaka jeho vtedajšiemu vedeniu som sa dostala aj k možnosti pomáhať v oblastnej činnosti.
Som študentkou gymnázia a svoj voľný čas si vypĺňam kreslením, počúvaním dobrej hudby, priateľmi, knihou a bylinkovým čajom, či zbieraním citátov. Mojou hl. úlohou je pridávanie článkov na web —> ak by ste svoje okolie chceli o niečom informovať, neváhajte ma kontaktovať! ..ak vás čokoľvek zaujíma, nebojte sa zanechať mi komentár alebo správu na insta/fb, poteší ma to! ❤

Volám sa Saba a som z Dubnice nad Váhom, kde už siedmym rokom skautujem
v 52.zbore sv.Juraja (@52zborsvjurajadca). Študujem na pedagogickej škole v Trenčíne a popri tom sa snažím využiť môj voľný čas naplno! Veľmi rada píšem príbehy, fotím, robím amatérsku grafiku, pozerám seriály a filmy (videla som už asi fakt všetko :D), rada varím a hlavne skautujem! Už štvrtým rokom vediem družinu skautiek, riešim i propagáciu nášho zboru, organizujem najrôznejšie akcie pre zbor či verejnosť, spravujem aj web a sociálne siete pre zbor a moju milovanú družinu Štyri. V roku 2015 som úspešne absolvovala Kormidelnícky kurz a momentálne som čerstvou absolventkou druhého ročníka lídersko-rangerskej školy Vulkán (@lrs_vulkan)! Taktiež som aj členkou organizačného výboru ZapaDni a v neposlednom rade sa v oblasti venujem i komunikácii, kde sa primárne venujem spravovaniu sociálnych sietí. Ak vás niečo zaujíma, či chcete na sociálnych sieťach zazdieľať i vašu činnosť, neváhajte ma kontaktovať! Budem sa tešiť!

Volám sa Muffin a som v ZSSO dobrovoľníčkou za oblasť komunikácia (väčšinou sa skrývam za príspevkami na našom oblastnom facebooku alebo instagrame). Pochádzam z dediny neďaleko Piešťan, kde skautujem v mojom milovanom zbore 80.zbor Ginko Piešťany(@ginko_pn). Skautingu sa venujem už siedmym rokom. Za ten čas som sa stihla zúčastniť naozaj veľa výnimočných skautských akcií (k takým tradičným patrí ako inak skautský tábor,rôzne zborové či oddielové akcie ,ale vidieť sa môžeme určite aj na Bozine). Aktuálne je môj skautský život celkom akčný(nachádzam sa v 3 družinkách,z ktorých v jednej radcujem). Navštevujem gymnázium a vo svojom voľnom čase rada kreslím,čítam knihy,chodím do prírody,na turistiku, trávim čas s kamarátmi a venujem sa rôznym dobrovoľníckym akciám (už 2.rok organizujem zbierku Daruj Vianoce). Ak by ste mali na mňa nejaké otázky, alebo by ste potrebovali vedieť niečo ohľadom komunikácie či zazdieľať nejaký príspevok, určite sa mi ozvite!

Ja som Ala. Bývam v malej dedine Veľký Kolačín a som deviatačka na základnej škole v Novej Dubnici. V tíme som jedna z novších a menej aktívnych členov, no ak niečo robím, tak najčastejšie to nájdete na instagrame ? Skautujem už siedmy rok, z toho päť v Novej Dubnici a teraz už druhý v Trenčianskej Teplej (kde je mimochodom neskutočne super ! @31.tka_tr.tepla ). Som čerstvou radkyňou (zatiaľ z väčšej časti len na papieri) ? vo svojom voľnom čase sa rada venujem všetkému možnému dobrovoľníctvu, rada počúvam hudbu, amatérsky hrám na gitare, animátorčím a veľa iného. Ak má chcete spoznať viac, kľudne napíšte, som veľmi otvorená ?

Volám sa Koki, mám 16 rokov a som dobrovoľníkom ZSSO za oblasť komunikácia?❤️. Aktuálne navštevujem 1. Ročník Hotelovej Akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch. Pochádzam z jednej malebnej dedinky (nie Moravany) pri Piešťanoch ?, takže aj na skaut chodím do Piešťan (@ginkopn). Skautingu sa venujem 9 rokov. Ku skautingu som sa dostal vďaka môjmu staršiemu bratovi, začo mu doteraz ďakujem. Určite ma poznáte z rôznych akcii či už oblastných alebo aj celoslovenských. Aktuálne okrem toho, že sa venujem ako dobrovoľník komunikácii tak chodím do 2 družin❤️. Mimo skautingu sa venujem síce už menej aktíve ale stále hasickému športu, skladaniu rubikových kociek a samozrejme športu?. Keby máte na mňa nejaké otázky tak mi určite napíšte?, rád pokecám❤️.

Ahojte,
volám sa Patrik a skautom som už od roku 2003. Mojou prezývkou je Zved, ak chcete zistiť prečo tak to môžme prebrať na dobrej kávičke. Pochádzam z Trnavy a v oblasti som sa v minulosti venoval rozvoju a aktuálne pôsobím ako oblastný ekonóm a výpomoc v komunikačnom tíme. Od apríla taktiež pôsobím aj ako zástupca našej milovanej oblastnej vodkyne. Vo voľnom čase si rád pozriem nejaký ten kvalitný seriálik, zájdem na kávičku či kofolku. Ak by ste sa chceli dozvedieť viac kľudne mi napíšte a môžme pokecať-@zvedko

V priebehu najbližších mesiacov vám predstavíme aj členov ostatných tímov na našom oblastnom instagrame a následne tu na webe.