Vedúci programu DofE wanted!

Zdraví Vás oblastný tím DofE!
Využi svoje skautské zručnosti, skúsenosti s prespávaním a pochodmi v prírode, znalosti o prvej pomoci a svoje organizačné schopnosti!
Keďže počet účastníkov programu DofE v našej oblasti stúpa, ponúkame možnosť stať sa školiteľom a/alebo hodnotiteľom DofE expedícií. Ide o venovanie sa jednotlivým expedičným skupinám – realizovanie prípravy členov pred expedíciou, učenie základov prežitia v prírode, kontrola priebehu počas expedície, a hodnotenie výkonu a spätná väzba po expedícii. Ak máte záujem a chcete pomôcť, obráťte sa na …
Okrem toho je tu ešte možnosť byť tútorom konkrétnych účastníkov počas celej doby ich účasti v DofE. Tútori pomáhajú s nastavením cieľov, dohliadajú a motivujú pri plnení. Na konci sa spolu s nimi zúčastnia na slávnostnej ceremónii.
Viac informácií o DofE nájdete tu: https://www.dofe.sk/.
Ak ťa ponuka zaujala, alebo chceš vedieť viac, ozvi sa nám na zsso@skauting.sk.
Ďakujeme za tvoj čas a ochotu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *