Vieš kto tvorí programový tím?

Nazdar, som Stein z 2.zboru Dlhých mačiek Trnava a v skautingu som od roku 2003. V zbore momentálne nemám funkciu, ale organizačne som zapletený do rekonštrukcie sk. domu v Trnave. V oblasti pôsobím ako koordinátor programového tímu a staráme sa o akcie ako Metlobal či Zvedavka. Vo voľnom čase rád cestujem, zájdem si s kamarátmi na futbal, či pozriem dobrý seriál.

Ahojte ľudkovia, volám sa Erny patrím do 80. zboru Ginko Piešťany. Skautom nie som dlho, sľub som skladal v roku 2012 ešte v mojom rodnom 13. zbore Petržalka.  V skautingu som zažil veľa dobrodružstiev, našiel si kamarátov na život a na smrť, zvedavo pátral po pokladoch, skúmal neprebádané končiny, zatiahol na hlbinu, ale aj pocítil ťarchu zodpovednosti a moc spojenú so starosťami o členov oddielu. Našiel som tam toto všetko a okrem toho aj moju milovanú manželku našu skvelú oblastnú vodkyňu. Bol som radcom dvoch skvelých družín, vodcom podivného oddielu plného skautov v maskáčoch a vandrákov. Veľa som dal zo seba im a oni dali veľa zo seba mne a tak sme sa stali blízkymi bratmi a sestrami. Teraz je skauting mojou súčasťou tak veľmi, že si bez neho neviem predstaviť život. Kam idem, tam beriem so sebou aj skauting. Teraz pôsobím ako dobrovoľník v oblastnej rade a pomáham s programom. Dúfam to nebude dlho trvať nájdem si miesto opäť v oddielovej rade. Ináč mám rád pokoj, metalovú hudbu, prírodu, počítačové hry, knihy a samotu.

Nazdar, nazdar.
Moje meno je Skunk, mám 17 rokov a pochádzam z malebného mesta Piešťany, kde aj skautujem v naj zbore @ginko_pn. Už to bude nejaký ten piatok, čo sa tomu skautingu venujem, presnejšie 7 rokov. Rok som členom programového oblastného týmu. U nás v zbore mám svoju milovanú družinu Muflónov a som členom rangerskej družiny Vankúše, s ktorou pripravujeme program pre naše oddiely a zbor. Mimo skautingu sa venujem hre na gitaru, poľovníctvu, chodeniu na kávu, odnedávna aj rugby (nie to neni americký futbal) a všetkému čo ma zaujme a mám chuť to vyskúšať. Rád spoznávam nových ľudí, takže keď nevieš, čo so svojim časom, napíš a môžme behnúť na dáku tú kávičku.

Ahojte priatelia, tak došiel rad už aj na mňa. Moje meno je Katka a pochádzam zo 117. zboru sv. Františka z Assisi. Skautovať som začala, keď som mala 13 rokov. Neskôr som viedla družinu Oviec, ktoré mi vtedy natoľko prirástli k srdcu, že som sa im venovala až dokedy z nich nevyrástli šikovné rangerky. Momentálne už niekoľko rokov študujem na vysokej škole, a verím, že to prinesie dobré ovocie a raz bude zo mňa dobrá pani učiteľka ? K vzdelávaniu ma to vždy akosi tiahlo. Momentálne v skautingu práve jemu venujem najviac času. Milujem tie konce radcákov, kedy si môžem povedať, že všetka tá námaha má zmysel. A, čo robím keď mám trošku voľného času? Tak hneď bookujem lacné letenky, balím batožinu a vyrážam za novými dobrodružstvami.

Moje meno je Šaman.
Pochádzam z 2. Zboru dlhých mačiek.
Skautingu sa venujem 7 rokov.
Študujem.
Mám rád zákadné životné potreby.
Venujem sa hudbe a mám ju rád.