Vieš kto tvorí tím duchovna?

Čauko! Som Meggie a mojim druhým domovom je 2.zbor Dlhých mačiek v Trnave. Skautujem od svojich štrnástich rokov, čiže od roku 2009 a mám pocit, že až keď som spoznala skauting som začala naozaj žiť. Byť skautkou pre mňa znamená naozaj veľa. Okrem skvelých kamošov a zážitkov mi skauting dal aj mnoho nových a praktických zručností, naučil ma správnym postojom a celkovo ma pripravil na život. Všetko to, čo som kedysi dostala od svojich vodkýň, z kurzov alebo zážitkových akcií sa teraz snažím odovzdávať ďalej ako oddielová vodkyňa svojmu dievčenskému oddielu, ale aj prostredníctvom VLŠ Safari, kde momentálne fungujem vo vzdelávacom tíme a som aj vodkyňou tejto lesnej školy. Som docela kreatívna duša, ktorá má rada všetko umenie, ale hlavne tanec, divadlo a maľbu a okrem toho som samouk hry na gitare. Väčšinou som dobre naladená a na všetkom hľadám hlavne pozitíva. Mám rada ticho, prírodu, prechádzky a čas strávený s mojimi najbližšími.

Ahojte. ? Volám sa Jany,mám 21 rokov a pochádzam z Trnavy, kde aj skautujem, takmer 13 rokov, v 2. zbore Dlhých mačiek. V rámci ZSSO som koordinátorom duchovna, čo znamená, že sa snažím nejako manažovať môj malý tím a prinášať vám vždy niečo nové pre podporu duchovna v oblasti. Okrem toho ma môžete stretnúť na oblastných radcovských kurzoch, kde som členom realizačného tímu. Mimo ZSSO som ešte zástupcom oddielového vodcu skautského oddielu a v rámci zboru pomáham organizovať rôzne akcie a mám na starosti hrad Biely kameň v rámci projektu Odklínanie hradov. Veľmi rád taktiež pripravujem hry, etapovky a zaujímam sa o viazané stavby. No a mimo skautingu som študentom na Strojnej fakulte ČVUT v Prahe, čo znamená, že často cestujem. Okrem skautingu sa venujem ultimate frisbee a medzi moje záľuby patrí technika, ale aj história, varenie či pečenie, uzly, čítanie fantasy a sci-fi a spoločenské hry. Ak vás zaujíma niečo ohľadom duchovna, alebo čohokoľvek iného, napíšte, rád vám odpoviem. ✍??

Čaute, ja som Ala. Bývam v malej dedine Veľký Kolačín a som deviatačka na základnej škole v Novej Dubnici. V tíme som jedna z novších a menej aktívnych členov, no ak niečo robím, tak najčastejšie to nájdete na instagrame ? Skautujem už siedmy rok, z toho päť v Novej Dubnici a teraz už druhý v Trenčianskej Teplej (kde je mimochodom neskutočne super ! @31.tka_tr.tepla ). Som čerstvou radkyňou (zatiaľ z väčšej časti len na papieri) ? vo svojom voľnom čase sa rada venujem všetkému možnému dobrovoľníctvu, rada počúvam hudbu, amatérsky hrám na gitare, animátorčím a veľa iného. Ak má chcete spoznať viac, kľudne napíšte, som veľmi otvorená.

Čawte ?, volám sa Betty, som členkou 80. zboru Ginko Piešťany. ? Ku skautingu som sa dostala pred siedmimi rokmi ako táborový zdravotník, a tá prvá pomoc sa so mnou odvtedy tiahne ďalej ??. Medzi moje záľuby patrí tanec, knihy, divadlo a spoločnosť dobrých ludí ❤️?
.