Výročná správa je vonku!

Výročná správa je vonku!

S radosťou oznamujeme vydanie výročnej správy neziskovej organizácie Slovenský skauting, Západoslovenská skautská oblasť za rok 2022!

Chceme sa s vami podeliť o naše úspechy, dobrodružstvá a všetko, čo sme vďaka vašej podpore dokázali za minulý rok. Vaša podpora a oddanosť nám dodávajú silu a motiváciu pokračovať v našej misii podporovať rozvoj mládeže a vytvárať príležitosti pre nové skautské dobrodružstvá!

Osobitné poďakovanie patrí našim skvelým sponzorom, bez ktorých by to nebolo možné: Trnavský samosprávny kraj, Nadácia ZSE a Trenčianska nadácia. Vaša štedrosť nám umožňuje napĺňať našu víziu a posúvať sa smerom k skautskej ceste s lepším zázemím. Ďakujeme za vašu neustálu podporu!

Zároveň vás všetkých vyzývame, aby ste si prečítali našu výročnú správu a zdieľali ju so svojimi priateľmi a rodinou. Sme hrdí na to, čo sme dosiahli, a tešíme sa na ďalšie dobrodružstvá, ktoré nás čakajú v budúcnosti!

ZSSO - výročná správa 2022

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *