Zase sme o kúsok bližšie! (plánovanie ZapaDni)

V sobotu magického dátumu 3.3 sa v krásnych priestoroch Piešťanskej Čajovne Slnovrat uskutočnilo plánovacie stretnutie pripravovaných Západoslovenských skautských dní – Zapadni. Stretli sme sa síce v menšom počte, za to nás to ale nezastavilo v produktivite a dokázali sme aj v menšom počte vyriešiť dôležité veci. A ešte sme si pri tom stihli aj pochutiť na výbornom čajíku a iných dobrotách. A kto sa na stretku teda zúčastnil? Samozrejme, nemohol chýbať Pytón, hlavný koordinátor akcie, ani Saba a Dominik z propagačného tímu, Alis – ktorá zastrešuje prihlasovanie, technik akcie Martin a v neposlednom rade Viking, ktorý sa o vás na akcií bude starať v priestoroch čajovne.

Ale načo vám to vlastne rozprávame, keď si to a ešte viac môžete prečítať v ich profiloch v sekcií ZapaDni – Tím ZapaDni?

Už dosť rozprávania, majte sa krásne, asi nejako tak, ako sme sa mali mi na tomto stretku 🙂

Autor: Sabina Sabová (52.zbor)