Zbory sa stretli na rozšírenej oblastnej rade

Zbory sa stretli na rozšírenej oblastnej rade

Dňa 18. novembra od 16:30 prebiehala v skautskom dome v Trenčíne rozšírená oblastná rada.

Hlavným zámerom tohto stretnutia bolo odprezentovanie našej doterajšej činnosti, no aj ciele do budúcnosti, ktoré nám ukázali, čo chceme v nasledujúcom kalendárnom roku dosiahnuť. Počas oblastnej rady odzneli rôzne témy od nových voľných programových modulov, cez spoluúčasť na DofE i diskusiu na tému nové logo oblasti. Každý mal možnosť prispieť svojím názorom, či novými nápadmi. K jej uskutočneniu prispeli svojou účasťou zástupcovia zo zborov z Trnavy, Serede, Piešťan, Nového Mesta nad Váhom, Trenčína, Trenčianskej Teplej, Nemšovej a Novej Dubnice.

Všetkým zúčastneným ešte raz veľmi pekne ďakujeme a veríme, že i naďalej budeme udržiavať aktívnu spoluprácu!

Všetky fotky tu.
Napísala: Miška Zabadalová (80. zbor)

Prílohy:
2017_11.18._Rozšírená oblastná rada
Ľaliový-kríž

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *