Zahraničné novinky 6/2019

TOP PONUKA

EuroJam2020 #Act

Dátum: 27.júl – 6.august 2020

Miesto: Gdańsk, Poľsko

Účastníci: 14-18 rokov

Európske Jamboree 2020 v Poľsku – medzinárodný rozmer skautingu na dosah. Rezervuj si dátum 27. júl až 6. august 2020, pretože tam ideš s nami! Prihlasovanie je oficiálne spustené, bližšie informácie o akcii, cene a našom kontingente nájdeš na našej novej webovej stránke ej2020.skauting.sk/.

V prípade otázok, pripomienok či nápadov nás môžeš kontaktovať na maily cej@skauting.sk

Viac info: http://fb.com/slovak.contingent .

Hľadáme

 

Partnerov pre Austrálčana

Dátum: 18.7.2019 – 1.8.2019

Miesto: hocikde na Slovensku

Na prelome júla a augusta bude dobrodruh z Austrálie na Slovensku objavovať jeho krásy a zaujímavé zákutia. Nechce sa pútať na jedno miesto, ale hľadá ochotných ľudí, ktorí by mu ukázali to pravé orechové slovenské a skautské.

Viac info a v prípade záujmu: international@skauting.sk

 

Európa

 

2nd DESMOS International Scouts Camp

Miesto: Cyprus

Dátum: 18. – 24. 8. 2019

Ak máte radi tradične skautské medzinárodné campy tak toto je pravá príležitosť. Skauti z Cypru si v rámci už druhého stretnutia pripravili pre Vás zaujímavý program v podobe vodných aktivít, tradičných skautských táborových aktivít, rôzne expedície, túry a iné… tak neváhaj a čekuj viac!

Viac info: https://www.facebook.com/DesmosInternationalCampCY/ ,

http://www.cyprusscouts.org/desmos/

Kontakt: spk@cyprusscouts.org

 

Jamborette 2020

Miesto: Ninove, Belgicko

Dátum: 18. – 28. 7. 2020

Pri oslave 100. Výročia skautingu nás Belgickí skauti srdečne pozývajú na medinárodne stretnutie, ktoré očakáva okolo 500mladých skautov z celého sveta. Okrem medzinárodneho rozmeru bude čakať aj rozmanitý program a veľa zábavnych a zaujimavych worshopov.

Viac info: https://www.jamborette.be/

Kontakt: info@jamborette.be

 

FarbenmEEHr2020

Dátum: 3. – 13. 8. 2020

Miesto: Baden-Württemberg, Nemecko

Nemecká skautská federácia srdečne pozýva na regionálne jamboree. Mottom toho stretnutia je farebný svet, čo v praxi sa má odraziť aj v programe. Preto každý, kto má rád pestrosť a spoznávanie nových vecí nájde si tam to svoje. Tak neváhajte a skúmajte.

Viac info: https://farbenmeehr2020.de/

 

Iné

Nahlasovanie zahraničných výprav

Leto je tu a s ním aj kopa zahraničných zážitkov. Pokiaľ sa chystáte sami alebo s družinou do zahraničia a budete mať šatky na krkoch, dajte nám vedieť 🙂

Tu je formulár. Je to najmä pre vašu bezpečnosť, aby vám Ústredie vedelo lepšie pomôcť v krízovej situácii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *