A čo sme naplánovali na rok 2018?

16.-17.2 sa stretlo okolo 20 nadšených dobrovoľníkov a členov oblastnej rady na Ústredí SLSK v Bratislave, aby naplánovali dianie v oblasti na najbližší rok.

Počas celej akcie panovala dobrá nálada, a to aj vďaka Many, vodkyni Stredoslovenskej skautskej oblasti, ktorá nás prišla navštíviť aj so svojím psíkom a pripravila nám zaujímavé a motivačné aktivity.
Jednotlivé organizačné tímy pre program, vzdelávanie, rozvoj, komunikáciu či DofE si spolu so svojimi lídrami dali záležať a výsledkom je množstvo chystaných akcií, vzdelávačiek, kurzov, aktivít a projektov, na ktoré sa môžete tešiť počas celého roka. Okrem tradičnej Zvedavky, Radcovského kurzu alebo metlobalu sa dostanú na rad aj novinky.

Dátumy a všetky dôležité informácie budú na našej oblastnej stránke. Stačí si len vybrať.

Napísala s.Katka Porubčínová