Malé oblastné zhromaždenie ZSSO

Malé oblastné zhromaždenie ZSSO

Malé oblastné zhromaždenie sa bude konať 30.9.2023 od 15 hod. v Piešťanoch.

Preto ak máte niekoho v zbore, kto by chcel prísť ako pozorovateľ, nech sa zaregistruje prostredníctvom registračného formulára. Informácie pre pozorovateľov a delegátov budeme posielať najneskôr 25.9.2023.

Podľa Organizačného poriadku, Kapitola č. 02 – Oblasť, Odsek IV:

MoZ tvoria a sú oprávnení hlasovať delegáti, ktorými sú:
a) členovia oblastnej rady
b) jeden činovník za každý zbor a samostatný oddiel začlenené pod oblasťou, ktorého určí
zborová alebo oddielová rada.

Registráciu delegátov a pozorovateľov prosím vyplniť najneskôr do 24.9.2023. Odporúčame, aby delegátmi a pozorovateľmi MOZ boli ľudia, ktorí budú reprezentovať zbory na Skautskom sneme 2023 v Ružomberku.

Prihláška na Malé oblastné zhromaždenie ZSSO 2023

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *