Radcovské skúšky 2023/2

Radcovské skúšky 2023/2

Čakajú nás ďalšie radcovské skúšky.

Okrem účastníkov radcovského kurzu SPORK 2023 pozývame aj skautov a skautky, ktorí nemajú skúšky absolvované, prípadne vedú družiny dlho bez toho, aby mali absolvovaní radcovský kurz, prípadne už sú starší a chcú sa prihlásiť na LRŠ alebo VLŠ. Pre špeciálne prípady teda existuje možnosť ísť priamo na skúšky pri splnení uvedených podmienok.

Skúšky budú prebiehať v sobotu 23.9.2023 v klubovni v Trenčianskej Teplej  v čase medzi 9:00 a 15:00. Obed bude pre prípadných záujemcov zabezpečený.

Na skúšky sa je potrebné prihlásiť. V prípade záujmu a ďalších otázok kontaktujte oblastnú inštruktorku Jane (jana.janosikova@skauting.sk).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *