Teambuilding oblastnej rady ZSSO

Teambuilding oblastnej rady ZSSO

V dňoch 11-13.11. sa uskutočnil po dlhom plánovaní plnom problémov teambuilding Oblastnej rady ZSSO. Počasie bolo horšie ako pondelkové ráno a cesta dlhšia ako čakanie na vianočné darčeky. Dobre, možno to až také strašné nebolo. Vlastne bola celkom sranda.

My, oblastná rada ZSSO, sme sa stretli v piatkový podvečer na chate neďaleko Suchej nad Parnou. Noví členovia sa spoznali s už zabehnutými – nech dobre vieme, s kým sme na tejto lodi. Večer sme trávili stolným hrami a popíjaním kofoly. Po kratšom spánku sme sa ráno dali do roboty. Plánovali sme ročné plány, rozoberali našu doterajšiu činnosť, vymýšľali zlepšenia. Aj kvôli tomuto sme sa tu, predsa stretli! Poobede sme prešli na priateľské diskusie, jednoducho sme kecali. Občas to boli momenty plné smiechu. Jany nám zreferoval obsah prednášok z The Academy, ktoré sa konalo v Litve.

V nedeľné ráno už len klasika… Upratali sme chatu a vydali sa cestou domov – zapisovať to, čo sme spolu zažili a v sebe našli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *